Wynajem kserokopiarek

Decyzja o kupnie bądź wynajmie kserokopiarki powinna zostać podjęta nie tylko w oparciu o finansowe koszty zakupu i eksploatacji, ale także z uwzględnieniem czasu, jaki ewentualnie musielibyśmy przeznaczyć, szukając specjalisty, który zajmie się urządzeniem w razie awarii.

Taka symulacja kosztów może wyglądać inaczej dla kopiarki pracującej doraźnie, inaczej natomiast, jeśli kserokopiarka będzie jednym z podstawowych urządzeń wykorzystywanych w naszym biurze czy firmie. W wyborze między tak zwaną umową na kopie (w przypadku dzierżawy) albo zakupem na własność z pewnością doradzą przedstawiciele specjalistycznej firmy oferującej obie te usługi.

Biuro rachunkowe Łomża

Niższe koszty, pewny serwis

Wynajem kserokopiarki jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza wtedy, gdy nie chcemy obciążać się kosztami związanymi z eksploatacją urządzenia. Dzierżawiąc ją od specjalistycznej firmy podpisujemy wówczas tak zwaną umowę na kopie, dzięki której zyskujemy nie tylko finansowo – wynajem będzie tańszy od zakupu – ale także czasowo. Firma, od której wynajmiemy urządzenie, zapewni nam także jego serwis, którego częścią będzie naprawa kserokopiarek – gwarancja szybkiego zajęcia się urządzeniem w razie awarii.

Oprócz spokoju i czasu zyskujemy także możliwość zorientowania się, jaka kserokopiarka najlepiej sprawdzi się w naszej firmie. Taki test ułatwi podjęcie właściwej decyzji, jeśli zdecydujemy się na zakup ksero do biura, szkoły czy instytucji.

Kserokopiarka dla firmy | Wynajem kserokopiarek